top of page
didemnurcan-165x300.png

Didem Nurcan İYİDOĞAN

1981 yılında dünyaya gelen İyidoğan, 2004 yılında Trakya Üniversitesi’nden mezun oldu.

İş hayatına Bankacılık sektörüyle adım attı. Kurumsal bir şirkette Satış Pazarlama Proje Sorumluluğunun ardından kariyerine farklı bir yön vermek için 2008 yılında İngiltere’ye gitti. Kişisel Yaşam Koçluğu ve Halkla İlişkiler eğitiminin ardından 2010 yılında Türkiye’ye döndü.

Medya ve reklam sektöründe çalışmalarına devam eden İyidoğan, Nlp Trainer Training, Business Life Coach, İnsan Kaynakları eğitiminin ardından bir ajansta Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev aldı.

Çalışmalarına Nlp Eğitim Merkezi ve farklı danışmanlık firmalarında Aile danışmanlığı hizmeti veren, Bilişsel davranışçı terapi uygulamaları yapan İyidoğan, almış olduğu Shamanic life coach, nefes eğitimi, şifalı taşlar, müzik terapi, sanat terapi, renk terapi, masal terapi eğitimlerini harmanlayarak, Holistik Gelişim Uzmanı olarak uygulamalarına devam etmektedir.

Birçok sivil toplum kuruluşu ve sosyal yardım derneklerine üye olan, üniversite ve özel kuruluşlarda kişisel gelişim, iletişim ve farkındalık eğitimleriyle birçok insana dokunmuştur.

Yaşamın bitmeyen bir öğrencilik olduğunu düşünen İyidoğan, şuan 3.Üniversitesini okumakta, Çocuk Gelişimi bölümüne devam etmekte, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Ünitesi’nde (GETAT) Genel Koordinatör olarak çalışmakta ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

bottom of page