top of page
nurcan.png

Gizem
Nurcan ÖZÜDURUK

AİLE DANIŞMANI-BİOENERJİ EĞİTMENİ-BİOENERJİ UZMANI-TIBBI NEBEVİ EĞİTMENİ

1975 İstanbul-Üsküdar’da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Üsküdar’da tamamladım. Atatürk Üniversitesi çocuk gelişimi ile başladığım lisans eğitimi ve devamında Milli Eğitim Bakanlığı Anne Eğitimi, Diyanet işleri Başkanlığı Kur’an-ı kerim ve Dini Bilgiler Eğitmeni, Bahçeşehir Üniversitesi Diplomat Okulu, Bahçeşehir Üniversitesi Siyaset Akademisi, Bahçeşehir Üniversitesi Yerel yönetimler, Yeditepe Üniversitesi Yaşam koçluğu, İstanbul Nlp İlişki Koçluğu, Milli Eğitim Bakanlığı İstanbul Valiliği Üst düzey Yönetici Asistanlığı, Bioenerji Eğitmenliği, Bioenerji Uzmanlığı, Etkili iletişim ve sunuculuk eğitimi, Milli Eğitim Bakanlığı İyi derece bilgisayar ve sosyal medya eğitimi, İstanbul Nlp Eft Eğitimlerini aldım.
10 yıldır Aile danışmanlığı yapıyorum. Danışmanlığımı, Psikolojik testin sonucunda danışana uygun yaş ve algı durumuna göre biyoenerji, esmalar, nlp teknikleri, hipnoz, geçmiş karma çalışması sonucunda bilinçaltı şifalandırma yöntemleriyle yapıyorum.

DENEYİMLER
Birçok projede yöneticilik ve koordinatörlük yaptım.
SEN OLSAYDIN kadınlar platformunu kurdum. Kadın katılımcılarımız çoğalınca platformu SEN OLSAYDIN derneğine dönüştürdüm. Amacım kadınlara eğitim vererek ve çeşitli etkinliklerde bulunarak yaşama tutundurmaktı. Çalışan, güçlü kadınlarla birlikte eğitim faaliyetleri, kadınlar matinesi, yardımlaşma ve gezi Programları yaptık. Genç ve çocuk yaşta şiddete uğramış, cinsel istismara uğramış, sosyal hizmet koruması altındaki çocuklarımıza ziyaret, yemek, eğlence programlarıyla destek olduk. Gönüllü olarak dernek ve vakıflarda aile danışmalığı seminerleri yaptım.

Dört yıl Azınlıklar ve İnsan Hakları Bölge Başkanlığı yaptım. Sosyal Hizmetler, Kadın Sığınma, Yaşlılar Birimi, Engelliler Birimi, Basın Yayın halkla ilişkiler ve Kültür Alanında Deneyimlerim Oldu. Her birini en az ikişer yıl olmak üzere yerine getirdiğim bu görevler yaşamıma, farkındalık ve Öz değer katmıştır.

Sonuç olarak aldığım tüm bu eğitimler ve beraberinde yaşamış olduğum deneyimler sonucunda edindiğim tecrübelerin bana katmış olduğu farkındalık ve öz değeri, aynı şekilde buna hazır olan insanlarla paylaşarak daha çok kişinin farkındalık ve öz değerine kavuşmasıdır inancım ve dileğim.

bottom of page